Kama Tasarım
0 232 382 38 78
info@kamatasarim.com

Ücretsiz Teklif Al

0 232 382 38 78
İNCİ ECZANESİ

Eczane mimari tasarım ve dekorasyon sektöründe, 7 yıllık tecrubemiz, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat anlayışımız ile ege'nin en çok tercih edilen üretici firmasıyız.

Aydın ili, Didim ilçesinde,  Eczacı Seda Bayramoğlu ait İnci Eczanenin, modern ve şık,  fonksiyonel ve ekonomik olarak eczane tasarımı ve uygulaması firmamız tarafından yapılmıştır. Anahtar teslim olarak eczane tasarım işlemi uygulandı. Ücretsiz keşif, eczanenin ihtiyaç ve gereklerine uygun  projelendirme ve dogru şekilde kurgulanan eczane trafiği ile, eczanesinin tasarım ve dekorasyonundan memnun, bir eczacımızı referanslarımıza eklemekten biz de çok mutluyuz. 

Eczanenin yerleşimi ve tüketici trafiğini dogru planlama, mobilya grubunun estetik görüntüsü ve fonksiyonel çözümleri, iç mimari tasarımının dışa yansıtan ve aradığımı bulurum hissi uyandıran dış cephe calışması ile eczane satış cirosunun da artışını ögrenmektende  gurur duyuyoruz.

Eczane tasarım, Eczane tasarım dekorasyon, Eczane mimari tasarım, Eczane dizayn; Modern ve şık eczane, Eczane danışmanlığı, Ege bölgesi eczane tasarım firmaları, İzmir eczane tasarım firmaları, Eczane mobilyası, Eczane görselleri, Eczane tasarım fiyatları, Anahtar teslim eczane tasarım firmaları, Eczane dolap ve banko, 

Uygulama Sonrası

Uygulama Öncesi